SON DAKİKA
Tümü

Yaşam

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Yaşam
  4. /
  5. Kalp nakli bekleyen genç anne yaşamını kaybetti

Kalp nakli bekleyen genç anne yaşamını kaybetti

Yılladır kalp nakli bekleyen genç anne sonunda yaşama veda etti. Giresun'da yaşanan olayda kalp nakli bekleyen genç anne uzunca bir süre sonra tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.

Yılladır kalp nakli bekleyen genç anne sonunda yaşama veda etti. Giresun’da yaşanan olayda kalp nakli bekleyen genç anne uzunca bir süre sonra tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.

Giresun’da uzun yıllardır kalp nakli bekleyen genç anne yaşamını kaybetti. Giresun’un Görele ilçesinde yaşamına devam eden ve doğuştan kalp rahatsızlığı bulunan bir çocuk annesi 26 yaşındaki Ceylan Öztürk, bir süre sonrasında fenalaşınca artan rahatsızlığı yüzünden organ nakli beklemek zorunda kaldı.

Genç Annenin Hazin Sonu

Son yıllarda artan rahatsızlığı nedeniyle İstanbul‘da Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan genç anne burada ilk sırada bekliyordu. Ancak genç annenin sonu hazin oldu. Giresun’un Görele ilçesine cenazesi getirilen Ceylan Öztürk, Hasanağa Camisi’nde öğlen namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Kaba Mahallesi’ndeki aile kabristanlığında son yolculuğuna uğurlandı.

Genç annenin cenazesine AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Öztürk, yakınları ve sevenleri katıldı.