SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Kadir İnanır’ın son sağlık durumu

Kadir İnanır’ın son sağlık durumu

Usta oyuncu Kadir İnanır'ın sağlık durumu ile ilgili olarak son bilgiler gelmeye başladı. Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan Kadir İnanır'ın hayat arkadaşı Jülide Kural açıklamasında bilincinin açık olduğu ifade edildi.

Usta oyuncu Kadir İnanır’ın sağlık durumu ile ilgili olarak son bilgiler gelmeye başladı. Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan Kadir İnanır’ın hayat arkadaşı Jülide Kural açıklamasında bilincinin açık olduğu ifade edildi.

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Kadir İnanır gece saatlerinde aniden rahatsızlanınca hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Kadir İnanır’ın beyninde pıhtılaşma olduğu ve gece saatlerinde acilen ameliyata alındığı kaydedildi.

Kadir İnanır’ın Sağlık Durumu

Usta oyuncu Kadir İnanır’ın hayat arkadaşı oyuncu Jülide Kural ilk kez bir açıklamada bulundu. Kadir İnanır’ın sağlık durumu hakkında ilk kez Kanal D’de yayınlanan Günaydın Türkiye programına konuk olan Jülide Kural, Kadir İnanır’ın geçirdiği operasyon sonucu hala yoğun bakımda olduğunu, kritik süreci atlattığını ve bilincinin açık olduğunu kaydetti.

Evinin mutfağında düşen Kadir İnanır’ı birlikte olduğu Jülide Kural’ın tuttuğu ve büyük felaketin önüne geçtiği belirtildi. Gece saatlerinde beynindeki pıhtı atması nedeniyle Kadir İnanır, Fulya’da bulunan özel bir hastaneye kaldırılarak gece saatlerinde ameliyat edildi. Mutfakta düşüp tam başını çarpacakken Jülide Kural’ın son anda müdahale ettiği belirtildi.

Etiketler: