SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Kocaoğlu fuhuştan gözaltında

Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Kocaoğlu fuhuştan gözaltında

Yaklaşık bir hafta önce görevinden alınan ski Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Kocaoğlu gerçekleştirilen fuhuş operasyonu ile yeniden gözaltına alındı. İbrahim Kocaoğlu'nun fuhuş çetesi ile irtibat halinde olduğu ifade ediliyor.

Yaklaşık bir hafta önce görevinden alınan ski Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Kocaoğlu gerçekleştirilen fuhuş operasyonu ile yeniden gözaltına alındı. İbrahim Kocaoğlu’nun fuhuş çetesi ile irtibat halinde olduğu ifade ediliyor.

Bir hafta öncesinde görevinden alınan eski Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Kocaoğlu ve bazı polisler, soruşturma dahilinde Cumhuriyet Savcısı tarafından verilen son talimatname ile gözaltına alındı. İstanbul Emniyet Müdürlüğünün Vatan Caddesi’nde bulunan emniyet binasına getirilen şüphelilerin halen Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde sorgulandığı kaydedildi.

İbrahim Kocaoğlu Gözaltında

Son olarak İstanbul‘da gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda 1’i emniyet müdürü 11 polisin de aralarında bulunduğu 16 kişi gözaltına alınmış ve bu isimler arasında Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Kocaoğlu da yer almıştı. İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan zanlıların, Hakan Ato isimli fuhuş baronuyla irtibatlı oldukları öğrenildi. Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Kocaoğlu hakkında net durumun ilerleyen saatlerde kesinlik kazanması bekleniyor.