SON DAKİKA
Tümü

Yaşam

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Yaşam
  4. /
  5. İzmir’de Türk bayrağına çirkin saldırı!

İzmir’de Türk bayrağına çirkin saldırı!

İzmir'in Aliağa ilçesinde yaşanan olayda iş yerinde asılı duran bir Türk bayrağına saldıran ve daha sonrasında bulunduğu yerden koparan zanlı MOBESE kameralarına yakalandı ve ardından polis tarafından gözaltına alındı.

İzmir‘in Aliağa ilçesinde yaşanan olayda iş yerinde asılı duran bir Türk bayrağına saldıran ve daha sonrasında bulunduğu yerden koparan zanlı MOBESE kameralarına yakalandı ve ardından polis tarafından gözaltına alındı.

İzmir‘in Aliağa ilçesinde, bir iş yerindeki Türk bayrağına saldırarak asılı bulunduğu yerden koparan zanlı polis tarafından MOBESE kameraları üzerinden teşhis edildi. Aliağa’da bir cep telefonu bayisinin önünde asılı bulunan Türk bayrağına bir kişinin saldırı düzenlediği ihbarı geldi. Aliağa Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan soruşturma kapsamında iş yeri ve bölgedeki güvenlik kameraları ile MOBESE görüntülerinin incelenmesi sonrasında bir zanlı polis tarafından gözaltına alındı.

İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürülen zanlının, çeşitli suçlardan çok sayıda sabıkasının olduğu belirtilirken görüntüler sosyal medyada büyük tepki topladı. Görüntülerde iş yerinin önünden geçen 3 kişiden birisinin asılı Türk bayrağına vurarak düşürmesi, yanındaki arkadaşının ise düşen bayrağı yerden alarak yüksek bir yere koyması yer almıştı.