SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. İYİ Parti’ye geçen 15 milletvekili yeniden CHP’de

İYİ Parti’ye geçen 15 milletvekili yeniden CHP’de

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, İYİ Parti'ye geçen 15 milletvekilinin daha sonradan yeniden CHP'ye dönmesini eleştirerek, "Bu demokrasi tarihimizin en kara lekesidir. Bu milletvekillerinin alnına sürülmüş bir lekedir." dedi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, İYİ Parti‘ye geçen 15 milletvekilinin daha sonradan yeniden CHP‘ye dönmesini eleştirerek, “Bu demokrasi tarihimizin en kara lekesidir. Bu milletvekillerinin alnına sürülmüş bir lekedir.” dedi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, İYİ Parti‘ye geçen 15 milletvekilinin CHP‘ye dönmesi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve Özgür Özel ile İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray, CHP’den İYİ Parti‘ye geçen 15 milletvekiliyle Mecliste basın toplantısı da düzenledi.

Özkoç, “15 milletvekilimiz tekrardan yuvasına geri döndü. 15 arkadaşımız görevlerini yerine getirerek partimize geri döndüler. Hepsini kutluyorum.” dedi.

İYİ Parti‘den CHP’ye geri dönen 15 milletvekilinin isimleri şunlar:

“Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Bursa Milletvekilleri Nurhayat Altaca Kayışoğlu ile Erkan Aydın, Çorum Milletvekili Tufan Köse, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş.”

Etiketler:,