SON DAKİKA
Tümü

Yaşam

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Yaşam
  4. /
  5. İstanbul’da iş makinesi kepçesinde tehlikeli öğrenci seyahati

İstanbul’da iş makinesi kepçesinde tehlikeli öğrenci seyahati

İstanbul'un Kağıthane setinde bir iş makinesinin kepçesine oturarak okula giden öğrencilerin görüntüleri sosyal medyada olay oldu.

İstanbul‘da iş makinesini görenler gözlerine inanamadı. İş makinesinin kepçesine oturarak bu sayede okula giden öğrenciler trafikte herkesin yüreğini ağzına getirdi. Trafikteki tehlikeli anlar saniye saniye cep telefonları ile kameralara kaydedildi.

İstanbul‘un Kağıthane setinde bir iş makinesinin kepçesine oturarak okula giden öğrenciler bir anda Türkiye‘nin gündeminde ilk sırada yer aldı. Öğrencilerin kepçe üzerindeki tehlikeli yolculuğu ise trafikteki herkesi şaşkına çevirdi.

Kağıthane’de trafikte seyir halinde olan vatandaşlar bir anda yanlarından geçen kepçeye dikkatlice baktıklarına neye uğradıklarını şaşırdılar. Bir grup öğrencinin iş makinesi kepçesine oturarak okula gitmesi kameralara saniye saniye yansarken trafikteki tehlikeli yolculukta yürekleri ağızlara getirmeye yetti.

Kepçedeki Öğrenciler Tehlike Atlattı

İstanbul trafiği içerisinde tehlikeyi göz ardı ederek kepçeden diğer yolculara el sallayan öğrenciler kazaya adeta davetiye çıkardılar. Görüntülerde öğrencilerin üzerindeki kıyafetler ile birlikte okula gittikleri gözlenirken yolda herhangi bir polis çevirmesinin olmaması da gözlerden kaçmayan bir hadise oldu.

Öğrencilerin tehlikeli yolculuklarının kilometrelerce devam etmesi de diğer bir ilginç not oldu.