SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. İstanbul’da apartman içerisinde genç kıza taciz girişimi

İstanbul’da apartman içerisinde genç kıza taciz girişimi

İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde bir üniversite öğrencisi genç kızı adım adım takip eden bir sapık bulunduğu apartmana giren kızın ağzını kapattıktan sonra bir anda kendisine saldırdı.

İstanbul‘un Zeytinburnu ilçesinde bir üniversite öğrencisi genç kızı adım adım takip eden bir sapık bulunduğu apartmana giren kızın ağzını kapattıktan sonra bir anda kendisine saldırdı.

Zeytinburnu’nda üniversite öğrencisi bir kızı sokak sokak takip eden kimliği belirsiz bir sapık evinin bulunduğu apartmana giren genç kıza bir anda saldırıverdi. Çığlık sesleri üzerine komşuları talihsiz kızın son anda yardımına koşarken, şüpheli ise kaçarak kayıplara karıştı. Saldırganın talihsiz kızı takip ettiği anlar sokaklarda bulunan güvenlik kameralarına yansırken, kızın ailesi ise şikayetçi oldu.

Genç Kıza Apartmanda Taciz

Zeytinburnu’nda öğle saatlerinde bir apartmanda meydana gelen olayda, üniversite öğrencisi E.Ö. (19) dersi bitince evine gitmek için yola koyuldu. Tramvaydan inip evine doğru yürüdüğü sırada kimliği belirsiz bir şahıs sessiz bir şekilde E.Ö.’yü adım adım takip etmeye başladı.

Genç üniversite öğrencisini oturduğu apartmana kadar takip eden şüpheli şahıs, E.Ö. apartmana girdikten hemen sonra kendisi de apartmana girdi. İkinci kata geldiğinde takip edildiğini anlayan talihsiz kız kendisini takip eden şahsa yol verdiği sırada bir anda saldırıya uğradı. Saldırganın ağzını ve burnunu kapatması üzerine şüpheliye tekme atan ve çığlıklar atmaya başlayan genç kızın yardımına komşuları yetişti.

Etiketler:,