Eylem.com

İstanbul PTT’de 10 liraya akıllı cep telefonu satışı

İstanbul PTT’de 10 liraya akıllı cep telefonu satışı
150 kez
09 Mart 2018 - 16:54

PTT kargo şubelerinde yasal süre zamanında alınmayan veya unutulan eşyaların satışa çıkarılacağı haberini alan yüzlerce insan 10 liraya satılan akıllı cep telefonlarına saldırdı. 10 liralık telefonlar adeta kapış kapış gitti.

PTT Genel Müdürlüğü’nün Avrupa ve Anadolu Yakası’nda müdürlüklerinde izdihama neden olan satış işlemi vatandaşlardan büyük ilgi gördü. PTT kargolarında unutulan eşyaların satışına çıkarılacağını duyan yüzlerce kişi müdürlüklere akın ederek adeta birbirileri ile yarıştı.

10 Liradan Cep Telefonu

Satış işleminin gerçekleştirildiği yerlerde saatler öncesinden uzun kuyruklar oluşurken vatandaşlar saat 10:00’da kapıların açılması ile birlikte akıllı cep telefonlarından kulaklıklara, elektronikten kozmetiğe, giyim eşyalarından oyuncaklara kadar bir çok ürünün sergilendiği tezgahlara adeta saldırdı.

Aralarında sıfır telefonların da olduğu akıllı cep telefonları vatandaşlardan büyük rağbet görürken cep telefonları 10 liradan, parfümler ve kol saatleri 5 liradan 15 dakika içerisinde kapış kapış gitti. Piyasa değerinin çok altında satılan eşyalar, alıcıları mutlu etti. İki cep telefonu, bir dürbün, bir saç kurutma makinasına 30 lira veren bile oldu. Yakında askere gideceğini söyleyen bir kişi ise “70 liraya 7 telefon aldım” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN