SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yılbaşı için açıklama

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yılbaşı için açıklama

Yılbaşı için alınan güvenlik önlemleri kapsamında Sarıyer, Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Bakırköy ve Kadıköy'e Pazar günü sabah 08.00'dan Pazartesi sabah 08.00'a kadar ağır tonajlı araçların girişinin yasaklandığı belirtildi.

İstanbul‘da yılbaşı önlemleri giderek artmaya devam ediyor. Yılbaşı için alınan güvenlik önlemleri kapsamında Sarıyer, Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Bakırköy ve Kadıköy’e Pazar günü sabah 08.00’dan Pazartesi sabah 08.00’a kadar ağır tonajlı araçların girişinin yasaklandığı ifade edildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, yılbaşı tedbirleri uyarınca güvenlik önlemlerini arttırdığı belirlendi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Yılbaşı tedbirleri kapsamında Sarıyer, Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Bakırköy ve Kadıköy’e, pazar günü saat 08.00’dan pazartesi saat 08.00’a kadar kamyon, TIR, beton mikseri gibi ağır tonajlı araçların girişi yasaklanmıştır.” ifadeleri yer aldı.

Emniyet Müdürlüğü’nden Açıklama

Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan diğer açıklamada ise “Pazar günü Beyoğlu İstiklal Caddesi ve bu caddeye çıkan yollar saat 15.00’dan, Taksim Meydanı’na çıkan cadde ve sokaklar ile diğer yollar saat 10.00’dan, Beşiktaş ilçesindeki yollar 15.00’dan, Şişli ilçesindeki yollar saat 16.00’dan, Kadıköy ilçesindeki yollar saat 15.00’dan itibaren tedbirlerin sona ermesine kadar kapatılacaktır.” sözleri yer aldı.