SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. İren Derici ile Rıza Esendemir barışıyor iddiası

İren Derici ile Rıza Esendemir barışıyor iddiası

Rıza Esendemir, eski eşi İrem Derici ile evliyken yaşadığı evden fotoğraf paylaşınca olanlar olmuştu.

Ünlü şarkıcı İrem Derici eski kocasına yeniden yeşil ışık yaktı. Rıza Esendemir, eski eşi İrem Derici ile evliyken yaşadığı evden fotoğraf paylaşınca olanlar olmuştu.

Sosyal medyayı hesabını sık sık kullanan şarkıcı İrem Derici, eski eşi Rıza Esendemir ile çıktığı balayı tatilinden fotoğrafını paylaşınca takipçileri neye uğradıklarını şaşırdılar. İrem’den önce de Esendemir eski evlerinden fotoğraf payla;imi yapınca barışıyorlar sorusu akıllara getirdi.

İrem Derici’den Şok

İrem Derici, eski eşi Rıza Esendemir ile 2014 senesinin Eylül ayında evlenmiş ve çift Maldivler’e balayı tatiline çıkmışlardı. İrem Derici, 2016 senesinde boşandığı Rıza Esendemir ile birlikte gittikleri Maldivler tatilinden bir fotoğrafını da paylaşmayı ihmal etmemişti. İrem Derici’nin yaptığı bu paylaşımda en dikkat çeken detay ise fotoğrafın üzerine mavi ve pembe emojili kalp koyması oldu.

Rıza Esendemir ile beklenmedik bir şekilde ayrılan ve kısa sürede Lider Şahin ile yeni bir beraberlik yaşamaya başlayan İrem Derici böylece barışma sinyallerini de vermiş oldu.