SON DAKİKA
Tümü

Yaşam

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Yaşam
  4. /
  5. İktidar ile muhalefet partililer aynı düğünde

İktidar ile muhalefet partililer aynı düğünde

CHP'li vekilin kızının düğününe AK Parti'li vekilin nikah kıyması güne damgasını vurdu. CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ'ın kızının düğünde iktidar ile muhalefet yan yana geldi. CHP'li Engin Altay'ın şahitliğini yaptığı nikahı AK Parti'li Fatma Şahin kıydı.

CHP‘li vekilin kızının düğününe AK Parti‘li vekilin nikah kıyması güne damgasını vurdu. CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ’ın kızının düğünde iktidar ile muhalefet yan yana geldi. CHP‘li Engin Altay’ın şahitliğini yaptığı nikahı AK Parti‘li Fatma Şahin kıydı.

CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ’ın kızının nikahı iktidar ile muhalafet partilileri bir araya topladı. Genç çiftin nikahını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti‘li Fatma Şahin kıydırırken nikah şahidi ise CHP Grup Başkanvekili Engin Altay olunca yer yerinden oynadı.

Tweet Üzerinden Paylaşım

Nikahta çekilen fotoğrafları Engin Altay sosyal medya hesabı üzerinden, “Gaziantep milletvekilimiz Mehmet Göktağ’ın kıymetli kızı Deniz ile eşi Selim’in nikahina şahit olmak için oradaydık. Genç çifte ömür boyu mutlu bir yaşam dilerim.” mesajını gönderdi.

Etiketler:,