SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. İdo Tatlıses zor durumda!

İdo Tatlıses zor durumda!

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses babasını oldukça zora soktu. 24 Haziran seçimlerinde İzmir'den AK Parti aday adayı olan Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'in sosyal medya hesabından paylaştığı videoya "Tamam tamam" notunu düşmesi kafaların karışmasına neden oldu.

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses babasını oldukça zora soktu. 24 Haziran seçimlerinde İzmir‘den AK Parti aday adayı olan Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses’in sosyal medya hesabından paylaştığı videoya “Tamam tamam” notunu düşmesi kafaların karışmasına neden oldu.

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses’in arkadaşları ile birlikte bir araba yolculuğu esnasında “Tamam tamam” notunu düşmesi günün konusu oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın “Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” sözlerinin ardından sosyal medyada başlatılan ‘T A M A M’ akımının yankıları sürerken, İdo Tatlıses’in paylaşımı ise kafaların karışmasına nedne oldu. Arkadaşlarıyla birlikte yaptığı bir araba yolculuğu sırasında çektiği videoyu sosyal medya hesabından “Tamam tamam” notuyla paylaşan İdo’nun bunu bilerek mi, yoksa bilmeyerek mi yaptığı ise henüz bilinmiyor.

Etiketler: