SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. İbrahim Tatlıses İzmir’den aday oldu

İbrahim Tatlıses İzmir’den aday oldu

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses sonunda İzmir'den aday oldu. İzmir'de AK Parti'den aday adayı olan türkücü İbrahim Tatlıses'in başvurusu İl Başkanlığı'na bizzat yapıldı.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses sonunda İzmir‘den aday oldu. İzmir‘de AK Parti‘den aday adayı olan türkücü İbrahim Tatlıses’in başvurusu İl Başkanlığı’na bizzat yapıldı.

Geçtiğimiz yıl İzmir‘e yerleşen ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, 24 Haziran erken seçimlerinde AK Parti‘den milletvekili aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Daha önce AK Parti‘den üç defa milletvekili aday adayı olan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, bu defa memleketi Şanlıurfa’yı değil ikamet ettiği İzmir’i tercih etti. Dördüncü kez şansını deneyecek olan Tatlıses’in asistanı Şule Çınlama, bugün saat 16.00 sıralarında AK Parti İzmir İl Başkanlığına gitti.

Burada, görevlilere başvuru evraklarını teslim eden Çınlama, “İbrahim Bey’in başvurusunu yaptım. Hayırlı olur inşallah. Zaten birkaç gün içerisinde kendisi bir basın toplantısı düzenleyecek” dedi. 2011 yılında uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanan ve uzun süre fizik tedavi gören İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz yıl İzmir’e taşınarak Üçyol semtinde restoran açmıştı.