SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Hülya Avşar önce hamileyim dedi…

Hülya Avşar önce hamileyim dedi…

Levent İntepe'yle Bebek'te önceki akşam görüntülenen Avşar kızı önce hamile olduğunu daha sonrada şaka yaptığını söyledi.

Hülya Avşar sonunda herkesi şaşkına çeviren bir olaya imzasını attı. Levent İntepe’yle Bebek’te önceki akşam görüntülenen Avşar kızı, “Selfie” isimli filminin vizyon tarihi öncesinde bebek beklediğini ve hamile olduğunu söyledi. Ancak Hülya Avşar daha sonrasında bunun sadece bir şaka olduğunu sözlerine ekledi.

Selfie” isimli filminin vizyon tarihi için bir davette bulunan Hülya Avşar güzelliği ile yine büyülerken çıkışta gazeteciler ile kısa bir sohbette bulundu. Magazin muhabirlerine dönerek hamile olduğunu ve bebek beklediğini söyleyen Avşar kızı herkesi şaşkına uğrattı. Bir muhabirin sorusuna gülerek yanıt veren Hülya Avşar, “Evet müjde var. Hamileyim. Yakın bir zamanda anne olacağım.” deyince bu haber bir anda sosyal medyada yayıldı.

Avşar’dan Bebek Müjdesi

Hülya Avşar daha sonrasında şaka yaptığını ifade ederek, “Böyle bir durum yok. Tabi ki bu bir şaka. Şu anda anne olmayı düşünmüyorum. O kadar vaktim yok. Filmi için kısa bir toplantı yaptık ve şimdi evlerimize gidiyoruz. Bu filmden çok ümitliyiz. Nisan ayında inşallah vizyona girecek.” şeklinde yorumlarda bulundu.

Etiketler: