SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Hırsız sandığı kocasının kafasına 14 sopa darbesi

Hırsız sandığı kocasının kafasına 14 sopa darbesi

Batman'da, geçen sene evine hırsız giren ve hırsız fobisi yaşayan yaşlı bir kadının ilginç bir yola başvurduğu belirtildi.

Batman’da ilginç bir olay yaşandı. Batman’da, geçen sene evine hırsız giren ve hırsız fobisi yaşayan yaşlı bir kadının ilginç bir yola başvurduğu belirtildi. Tuvalete kalkan kocasının kafasını yaran adamın başına 14 dikiş atılırken adamın şikayetçi olmaması şaşkınlıkla karşılandı.

Batman GAP Mahallesinde ikamet eden Bedri Şafak, gece geç saatlerde uyandığında lavaboya giderken eşi tarafından sopa ile dövülerek yaralandı. İlginç olayın önceki gece bir apartman dairesinde yaşandığı belirtildi. Geçen sene evleri bir kez soyulan Şafak ailesi, uzun süredir ‘hırsız fobisi’ yüzünden zor günler geçiriyordu. Gece geç saatlerde uyanıp lavaboya giden emekli memur Bedri Şafak, lavabo çıkışında aniden sopalı bir saldırıya uğradı.

14 Dikiş Atıldı

Eşinin hırsız olduğunu sanan karısının karanlıkta sopa darbelerine maruz kalan Şafak’ın, hastanede kafasına 14 tane dikiş atıldı. Eşinin uzun süredir hırsız korkusu yaşadığını ve olayın bu nedenle meydana geldiğini belirten Bedri Şafak, eşinden şikayetçi olmadı. Polis olayla ilgili olarak da soruşturma başlatmadı.

Etiketler:,