SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Hayvana İşkenceli Eğitim!

Hayvana İşkenceli Eğitim!

Polis ekipleri uzun süredir aynı yerde bulunan ve üzerinde köpek eğitim merkezi yazan bir araçtan şüphelenip inceleme yaptığında, aracın içerisinde köpek olduğunu gördü.

Antalya’daki Yat Limanı’nda bulunan varyantta, önceki akşam devriye görevinde olan polisler, pazartesi akşamından bu yana park halinde bulunan bir araçtan şüphelendi. Aracın üstünde köpek eğitim yazısı bulunan otomobilde inceleme yapan polisler, arka koltukta köpeği görüp şaşkınlık yaşadı.

Polisler Köpeği Araçtan Çıkardı

Polis, camı kapalı olan ve kapısı kitli olan araçta bitkin şekilde dura köpeği kurtarmak adına seferber olurken, otomobilin camlarını güçlükle açan polis tarafından köpeğin hava alınması sağlandı. Sıcak havadan bunalan hayvanı kucaklayıp araçtan çıkaran polis, su ve yiyecek temin ederek köpeği besledi.

Araç sahibinin olay yerine uzun bir süre boyunca gelmemesi üsütüne, polis Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne haber vererek, köpeği çalışanlara teslim etti. Otomobilini yanlış yere park etmesi sonucunda ise sürücüye 108 liradan oluşan ceza kesildiği aktarıldı.