SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Hande Ataizi 7 yıllık eşinden resmen boşandı

Hande Ataizi 7 yıllık eşinden resmen boşandı

Geçen hafta içinde adı sık sık boşanma sözleri ile anılan Hande Ataizi'nden bir son dakika açıklaması geldi. Eşinden boşanmak için dava açtığı ileri sürülen Hande Ataizi bunun doğruluğunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak verdi.

Geçen hafta içinde adı sık sık boşanma sözleri ile anılan Hande Ataizi’nden bir son dakika açıklaması geldi. Eşinden boşanmak için dava açtığı ileri sürülen Hande Ataizi bunun doğruluğunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak verdi.

Geride bıraktığımız haftalar içerisinde 7 yıllık eşi Benjamin Harvey’den ayrılacağı iddiaları ortaya atılan ancak bunları tek tek yalanlayan Hande Ataizi’nin birkaç gün öncesinde eşine boşanma davası açtığı sonunda belli oldu. Herkes Ataizi’nin boşanmak adına ikinci bir dava açtığı haberleri gündeme düşerken ünlü isim sosyal medya hesabı üzerinden bir son dakika açıklamasında bulundu.

Hande Ataizi’nden Ayrılık Açıklaması

Hande Ataizi açıklamasında, “Bugün hayatımda yeni bir sayfa daha açıyorum. Bunu ilk kez de sizinle paylaşıyorum. Yedi yıllık eşim ve biricik oğlum Leon’un babası Benjamin Harvey ile karşılıklı anlaşarak evliliğimizi sonlandırmaya karar verdik. Ama üçümüzü yine hep beraber görmeye devam edeceksiniz. Leon’un anne ve babası olarak yemeklerde, parklarda, okulda… Aramızdaki dostluk ve arkadaşlık ilişkisi boşanmayla bitmeyecek kadar sağlam temeller üzerine kurulu. Her şeyin bir başlangıcı olduğu gibi bir de sonu olduğunu herkes biliyor. eter ki sevgi, saygı ve dostluk hayatımızdan hiçbir zaman eksik olmasın.” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: