SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Haluk Levent ile Nesrin Yonarlar tek celsede boşandı

Haluk Levent ile Nesrin Yonarlar tek celsede boşandı

Türk rock müziğinin sevilen isimlerinden Haluk Levent ile 13 yıllık eşi Nesrin Yonarlar tek celsede boşandı.

Türk rock müziğinin sevilen isimlerinden Haluk Levent herkesten sakladığı ve yaklaşık 13 yıldır evli olduğu eşi Nesrin Yonarlar’dan sessiz sedasız boşandı. Çiftin tek celsede boşandıkları ifade edildi.

Türk rock müziğinin sevilen seslerinden biri olan Haluk Levent, daha öncesinde de boşanacakları gündemde olan 13 yıllık eşi Nesrin Yonarlar’dan tek celsede ayrıldı. Haluk Levent ile Nesrin Yonarlar çifti daha öncesinde 2014 senesinde Sultanahmet’teki Binbirdirek Sarnıcı’nda sade bir tören ile dünya evine girmişlerdi. Haluk Levent’in düğününde Mahsun Kırmızıgül gelinin, Erhan Aygün’ün de damadın şahitliğini yapmışlardı.

Çift Boşandı

Çiftin nikahını dönemin Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci kıymıştı. Çiftin bir kızları vardı. İddialara göre oldukça mutlu giden çiftin bir anda huzuru bozuldu. Haluk Levent ile eşi üç yıl önce boşanmak üzere mahkemeye başvurmuş ancak sonrasında çocukları için bundan vazgeçmişlerdi.

İstanbul Aile Mahkemesi’ne 18 Aralık 2017 tarihinde anlaşmalı boşanma için dilekçe veren çiftin tel celsede boşandıkları ifade edildi. Çocuklarının ise şimdilik annede kalacağı Haluk Levent’in de buna razı olduğu belirtildi.