SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Hakan Altun hastaneye kaldırıldığı İşte sağlık durumu

Hakan Altun hastaneye kaldırıldığı İşte sağlık durumu

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Hakan Altun'un gece yarısında hastaneye kaldırıldığı belirtildi.

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Hakan Altun’un gece yarısında acilen apar topar hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Yoğun iş temposu ile yaşadığı soğuk hava algınlığı yüzünden hastaneye kaldırılan Hakan Altun’un sağlık durumunun şimdilik iyi olduğu kaydedildi.

Soğuk havaların gelmesi ve yoğun iş temposu yüzünden yorgun düşen Türk müziğinin en çok sevilen ve dinlenen isimlerinden biri olan Hakan Altun, gece yarısında apar topar hastaneye kaldırıldı. Kısa bir süre önce şarkıcı Edis’in hastaneye kaldırılması ile şok olan hayranlara bir kötü haberde sabah saatlerinde Hakan Altun’dan geldi.

Hakan Altun’un Sağlık Durumu İyi

Sosyal medya hesabı üzerinden Hakan Altun’un yaşadığı gribal enfeksiyon yüzünden konserlerinin şimdilik ertelendiği söylendi. Konserlerin ne zaman yapılacağı konusunda net bir bilgi verilmezken Hakan Altun’un yoğun tempoya daha fazla dayanamadığı ve bağışıklık sisteminin çöktüğü kaydedildi. Hakan Altun’un ertelenen konserlerinin ne zaman yapılacağı konusunda net bir bilgi verilmezken sağlık durumu ile ilgili olarak yakın zamanda doktorundan net bir açıklama da gelecek. Geçtiğimiz aylar içerisinde babasını kaybeden ünlü şarkıcı Hakan Altun son olarak cenazede kısa süreli bir fenalık geçirmişti.

Etiketler: