SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Hadise’den RTÜK’e tepki

Hadise’den RTÜK’e tepki

Türk pop müziğinin önde gelen isimlerinden Hadise son klibi ile RTÜK'ü bir kez daha tersledi. Son çıkarılan yasa ile internet yayınlarına RTÜK'ün müdahale edeceğini belirten Hadise, "Yasaklar ve sansürler" diyerek yaşananlara tepkisini dile getirdi. Hadise son olarak klibinin sansürlenmesi sonrasında sosyal medya üzerinden yaşananlara isyan ederek RTÜK'e tepki göstermişti. Geride bıraktığımız günlerde meclisten geçirilen torba yasa içerisinde bulunan internetle ilgili madde yoğun ilgi görmeye devam ederken eleştirileri de beraberinde almaya başladı. Hadise'den RTÜK'e Tepki Adnan Oktar'ın internet üzerinden yaptığı yayınları kontrol altına almak için çıkarıldığı söylenen madde bazı gerçeklerinde ortaya çıkmasına baş gösterdi. RTÜK'e internet yayınların müdahale yetkisi tanıyan kanun tartışılmaya başlanırken farklı seslerden gelen Hadise iddiası ortalığı daha da kızıştı. Daha önce de klibinin müstehcen bulan RTÜK'e tepkisini gösteren Hadise bu kurumla bir kez daha karşı karşıya kaldı. Hadise yaşananları; 'Yasaklar, sansürler ve engeller' olarak tanımlarken hayranları da sosyal medya üzerinden sanatçıya destek oldu.

Türk pop müziğinin önde gelen isimlerinden Hadise son klibi ile RTÜK’ü bir kez daha tersledi. Son çıkarılan yasa ile internet yayınlarına RTÜK’ün müdahale edeceğini belirten Hadise, “Yasaklar ve sansürler” diyerek yaşananlara tepkisini dile getirdi.

Hadise son olarak klibinin sansürlenmesi sonrasında sosyal medya üzerinden yaşananlara isyan ederek RTÜK’e tepki göstermişti. Geride bıraktığımız günlerde meclisten geçirilen torba yasa içerisinde bulunan internetle ilgili madde yoğun ilgi görmeye devam ederken eleştirileri de beraberinde almaya başladı.

Hadise’den RTÜK’e Tepki

Adnan Oktar’ın internet üzerinden yaptığı yayınları kontrol altına almak için çıkarıldığı söylenen madde bazı gerçeklerinde ortaya çıkmasına baş gösterdi. RTÜK’e internet yayınların müdahale yetkisi tanıyan kanun tartışılmaya başlanırken farklı seslerden gelen Hadise iddiası ortalığı daha da kızıştı. Daha önce de klibinin müstehcen bulan RTÜK’e tepkisini gösteren Hadise bu kurumla bir kez daha karşı karşıya kaldı. Hadise yaşananları; ‘Yasaklar, sansürler ve engeller’ olarak tanımlarken hayranları da sosyal medya üzerinden sanatçıya destek oldu.

Etiketler:,