SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Hadise’den Ebru Şancı’ya cevap

Hadise’den Ebru Şancı’ya cevap

Hadise kendisine Roberto Carlos gibi bacakların var diyen Ebru Şancı hakkında sert ifadeler kullandı. Hadise, "Yaradan her zaman güzel bakmayı nasip eylesin. Herkes kendine göre güzeldir." dedi.

Hadise kendisine Roberto Carlos gibi bacakların var diyen Ebru Şancı hakkında sert ifadeler kullandı. Hadise, “Yaradan her zaman güzel bakmayı nasip eylesin. Herkes kendine göre güzeldir.” dedi.

Ünlü şarkıcı Hadise önceki akşam Maltepe’deki konserinde yine hayranlarını coşturdu. Hadise’nin kilolu hali dikkatlerden kaçmazken Coachella Festivali’nde paylaştığı fotoğraflarda zayıf hali ise herkesi şaşkınlığa uğrattı.

Maltepe’de hayranlarıyla buluşan Hadise giydiği kıyafetlerle geceye damgasını vurdu. Kendisini izlemeye gelen hayranlarına eğlenceli dakikalar yaşatan Hadise’nin kilolu hali dikkatlerden kaçmazken eski manken Ebru Şancı da bunu kullandı.

Ebru Şancı Instagram hesabından Hadise’ye, “İyi hoş kızsın da bacaklar yeminle Roberto Carlos gibi” yazınca takipçiler de ikiye bölündü. Bazıları Ebru Şancı’ya destek olurken bazıları da Hadise’yi savundu.