SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Güvenpark’ta şüpheli çanta paniği

Güvenpark’ta şüpheli çanta paniği

Ankara'da şüpheli paket alarmı verildi. Kimliği henüz belirlenemeyen bir kadın tarafından ağaç kenarına atıldığı belirlenen çanta polis tarafından geniş güvenlik önlemleri altında fünye ile patlatıldı.

Ankara‘da şüpheli paket alarmı verildi. Kimliği henüz belirlenemeyen bir kadın tarafından ağaç kenarına atıldığı belirlenen çanta polis tarafından geniş güvenlik önlemleri altında fünye ile patlatıldı.

Bir kadının yürürken kaldırımdaki ağaç kenarına attığı çanta ortalığı ayağa kaldırdı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafından çanta fünyeyle patlatıldı. Gelen son bilgilere göre Kızılay Milli Müdafaa Caddesi’nde yürüyen bir kadın, elindeki çantayı ağaç kenarına atarak olay yerinden uzaklaştı.

Güvenpark’ta Bomba Paniği

Kaldırımda çantayı gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi gönderildi. Çevrede güvenlik önlemi alan polis olayın yaşandığı esnada yolu araç ve yaya trafiğine tamamen kapattı. Bomba imha uzmanı tarafından fünyeyle patlatılan çantadan Tuba Ş. adına bir kimlik ile kişisel malzemelerin çıktığı görüldü.

Çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen ekiplerin eşkale uyan bir kişiyi olay yerinin yakınında gözaltına alırken kadının Güvenpark tarafından gelerek çantayı kaldırıma attığı ve yürümeye devam ettiği anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Olayla ilgili olarak soruşturma devam ediyor.

Etiketler:,