SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Güntekin Onay’dan PFDK’ya büyük tepki

Güntekin Onay’dan PFDK’ya büyük tepki

Güntekin Onay canlı yayında PFDK'nın verdiği kararlara tepki göstererek eleştiride bulundu.

Güntekin Onay canlı yayında PFDK’nın verdiği kararlara büyük tepki gösterdi. Galatasaray‘ın Akhisarspor’u 4-2 devirdiği mücadelede Gomis’e 1 maç ceza verilmesine eleştiri getiren Güntekin Onay bunun haksızlık olduğunu söyledi.

Süper Lig’de son haftalarda yaşana hakem hatalarına da tepkiler devam ederken bir eleştiri de Güntekin Onay’dan geldi. Beşiktaş‘ın savunma yapan takımları aşamama konusuna değinen Onay ayrıca TFF’nin vermiş olduğu kararlara tepki gösterdi. Galatasaray Akhisarspor maçının ardından açıklanan PFDK kararlarına sitem gösteren Güntekin Onay eleştiri de bulundu.

Güntekin Onay’dan Sert Eleştiri

Güntekin Onay, “Yayıncı kuruluş kanalındayız diye her şeye onay verecek halimiz yok. Bence Gomis’e verilen 1 maçlık ceza hiç adil değil. Akhisarsporlu oyuncu 3 maç ceza alırken Gomis 1 maç ceza alıyor. Bunun neresinde adalet var anlamak mümkün değil. Kazanmak için her yol mübağsa eğer başka yollarda seçilmeli. Kazanmak için her yol mübah anlayışında tekme at, vakit geçir, tedavi gör, sedye girsin, rakibin sinirini boz, oyalanmak gibi durumları savunma oyunuyla aslında ayırmak gerekiyor.” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: