SON DAKİKA
Tümü

Spor

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Spor
  4. /
  5. Galatasaray’da Haldun Üstünel sesleri

Galatasaray’da Haldun Üstünel sesleri

Spor Toto Süper Lig takımlarından Galatasaray'da tekrardan Haldun Üstünel sesleri yükselmeye başladı.

Spor Toto Süper Lig takımlarından Galatasaray‘da tekrardan Haldun Üstünel sesleri yükselmeye başladı. Galatasaray‘da Mustafa Cengiz’in başkanlık koltuğuna oturmasının ardından eski yöneticilerin isimleri yeniden geçmeye başladı.

Galatasaray‘da Mustafa Cengiz’in başkanlık koltuğuna oturmasının ardından sürprizler arka arkaya patlamaya devam ediyor. Florya’ya dönen Burak Elmas ve Abdürrahim Albayrak isimlerinden sonra sarı kırmızılıların efsanelerinden Haldun Üstünel de kulübe geri dönmeye hazırlanıyor.

Haldun Üstünel Sesleri

Yönetim ya da Sportif AŞ’de görev almayacak olan Haldun Üstünel, sarı kırmızılı kulübün yurt dışı ilişkilerini yürütmeye çalışacak.

Başkan Mustafa Cengiz’e olan yakınlığı bilinen Galatasaray Spor Kulübü üyesi Şükrü Altan Cevheroğlu, mikro blog sitesi twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Yurt dışından, kilometrelerce uzaktan çıktım geldim. Çok emek verdik çok çalıştık. Emeğimizin karşılığını almanın mutluluğu ve huzuru ile şimdi dönme vakti. Cemiyete kalamıyorum. Herkesin gönlü ferah olsun. Ne demiştik Mayıs’lar Bizim. Allah’a emanet olun. Sevgili Haldun Üstünel doğru yönetim ile yeniden aramıza geliyor. Yurt dışı ikili ilişkilerde köprü görevini üstlenecek Sihirbaz, özlenen sinerjiyi geri getirecektir” ifadelerini kullandı.