SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Fikret Orman çapkınlık turlarında!

Fikret Orman çapkınlık turlarında!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın sık sık özel hayatı ile gündem olan Türkiye eski güzellerinden Özlem Kaymaz ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın sık sık özel hayatı ile gündem olan Türkiye eski güzellerinden Özlem Kaymaz ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Elde ettiği başarılar kadar özel hayatıyla da sık sık magazin basınında gündem olan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Türkiye eski güzellerinden Özlem Kaymaz’la aşk yaşadığı belirtildi.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın aşk hayatındaki hızına yetişebilene şimdiden aşk olsun denilirken Sedef Orman ile 21 yıllık evliliği bitiren Orman’ın boşanmanın ardından hızlı bir şekilde çapkınlık turlarına çıktığı ifade edildi. Karda yürüyüp izini belli etmeyen, ünlü-ünsüz pek çok güzelle flört eden Fikret Orman’ın son gözdesi, başarılı bir avukat olan Aylin Surkultay’dı.

Vodafone Park’taki locasında ağırlamaktan bile çekinmediği Özlem Kaymaz’la geçen hafta Göcek’te birlikte tatil de yapan Fikret Orman’ın bu konuda nasıl bir açıklama yapacağı ise merak ediliyor.