SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Ferdi Tayfur’dan Erdoğan’a övgü dolu sözler

Ferdi Tayfur’dan Erdoğan’a övgü dolu sözler

Türk arabesk müziğinin sevilen seslerinden biri olan Ferdi Tayfur'un Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında sözleri gündeme damga vurdu. Hatay'da askerimizi ziyaret eden ünlülere yönelik eleştirilere katılmadığını ifade eden Tayfur, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan övgü ile bahsetti.

Türk arabesk müziğinin sevilen seslerinden biri olan Ferdi Tayfur’un Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında sözleri gündeme damga vurdu. Hatay’da askerimizi ziyaret eden ünlülere yönelik eleştirilere katılmadığını ifade eden Tayfur, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan övgü ile bahsetti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Hatay ziyaretine ünlü isimlerle birlikte gitmesinden sonra bazı sanatçıların hedef haline gelmesinden dolayı Ferdi Tayfur’dan ilk yorum geldi. Askerimizi ziyaret eden ünlüler için “Onların hiçbir zaman reklama zaten ihtiyaçları olmadı. Bu söylemler çok korkunç ve dehşet ötesi. Cumhurbaşkanı’nın torpiline hiçbir zaman ihtiyaç duymazlar. Bunlar çuvalla para kazanmışlardır.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eskiden beri tanıdığını belirten Tayfur, “Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın belediye başkanlığı dönemlerinden beri tanımaktayım. Çok iyi bir insan olduğunu ve her zaman sanatçıya destek verdiğini bilirim. Bize selam vermesi ve gülümsemesi her zaman için yeterlidir.” dedi.