SON DAKİKA
Tümü

Spor

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Spor
  4. /
  5. Feghouli’den Galatasaray itirafı

Feghouli’den Galatasaray itirafı

Süper Lig takımlarından Galatasaray'ın Cezayirli yıldızı Sofiane Feghouli, sarı kırmızılılarda mutlu olduğunu ve hiçbir yere gitmek istemediğini dile getirdi. Şu andaki transfer söylentilerinin asılsız olduğunu belirten Feghouli, Devler Ligi'nde başarı yakalamak istediklerini söyledi.

Süper Lig takımlarından Galatasaray‘ın Cezayirli yıldızı Sofiane Feghouli, sarı kırmızılılarda mutlu olduğunu ve hiçbir yere gitmek istemediğini dile getirdi. Şu andaki transfer söylentilerinin asılsız olduğunu belirten Feghouli, Devler Ligi’nde başarı yakalamak istediklerini söyledi.

Galatasaray‘ın yıldız futbolcusu Sofiane Feghouli transfer iddiaları sonrasında bazı açıklamalarda bulunarak geleceği hakkında net cevaplar verdi.

Feghouli’den Transfer Yorumu

Feghouli, “Şampiyonluk yaşamak gerçekten de çok güzel bir duygu. Bugüne kadar hiç şampiyonluk duygusu yaşamamıştım. Valencia’da forma giyerken Barcelona ve Real Madrid ile rekabete girmek gerçekten de çok zordu. West Ham’ın ise böyle bir hedefi yoktu. Galatasaray‘a geldiğim ilk senemde şampiyonluk yaşadım ve bunun müthiş bir olay olduğunu anladım. Şimdi Devler Ligi’nde mücadele edeceğiz. Ancak sözleşmem bitene kadar burada kalacağım. Galatasaray’da çok mutluyum.” dedi.

Etiketler: