SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Evleneceksen Gel programı Global TV’de

Evleneceksen Gel programı Global TV’de

RTÜK'ün almış olduğu izdivaç programı yasağını delen Seda Sayan, Global TV ekranlarında Evleneceksen Gel programını yayına soktu.

RTÜK’ün almış olduğu izdivaç programı yasağını delenler arasında bu kez Seda Sayan’da yer aldı. Partneri Uğur Arslan ile birlikte Global TV ekranlarına çıkan Seda Sayan’ın Evleneceksen Gel isimli programını resmen yayına soktu.

Büyük skandalların baş gösterdiği evlilik programlarına geçen sezonda RTÜK tarafından bazı kurallar getirilmiş ve yeni çıkan KHK kararı ile bu tür programlarının yasaklandığı ifade edilmişti. Ancak bu yasağı delenler arasında Hande Ataizi’nin ardından Seda Sayan’da geldi.

Evleneceksen Gel Tekrra Yayında

Format değiştirerek yayınlarına devam eden bazı sunucular olsa da ekranda da sık sık eskiden görmeye alıştığımız manzaralar oluşmaya başladı. Bol reytinglerin alındığı evlilik programı statüsüne bu kez geri dönüş yapan Seda Sayan oldu. Global TV‘de partneri Uğur Arslan ile birlikte sahne alan Seda Sayan, eski programı Evleneceksen Gel’i yeniden hizmete soktu.

Sony Channel Türkiye kanalının acı tecrübesinden ders almayan Seda Sayan da ‘Evleneceksek Gel’ programını Global TV ekranlarından yayına sokunca programın akıbetinin ne olacağı ise şimdiden merak konusu oldu.