SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Eskişehir’de 16 yaşındaki kıza taciz

Eskişehir’de 16 yaşındaki kıza taciz

Eskişehir'de yaşanan olayda 16 yaşındaki kızı tramvayda taciz etmeye kalkışan sapık bir anda vatandaşların hışmına uğradı. Sapık vatandaşlar tarafından tekme tokat dövüldü.

Eskişehir’de yaşanan olayda 16 yaşındaki kızı tramvayda taciz etmeye kalkışan sapık bir anda vatandaşların hışmına uğradı. Sapık vatandaşlar tarafından tekme tokat dövüldü.

Eskişehir’de 16 yaşındaki bir genç kıza tramvayda taciz girişiminde bulunduğu iddia edilen sapık bir anda neye uğradığını anlayamadı. Vatandaşlar tarafından linç edilmek istenen sapık, güvenlik ekiplerinin araya girmesi sonrasında son anda kurtarılırken öfkeli kalabalığı da dağıtmak oldukça zor oldu.

Eskişehir’de Taciz Olayı

Orta yaşlarda bir erkek sapığın SSK-Otogar tramvay hattında 16 yaşındaki bir genç kıza taciz girişiminde bulunduğu belirtildi. Tramvaydaki yolcular tarafından fark edilip yakalanan şüpheli, Çarşı Tramvay Durağı’na gelindiğinde tramvaydan indirilip özel güvenliğe teslim edildi. Güvenlik ekipleri şahsı polis ekipleri gelene kadar güvenlik kulübesinde bekletirken olay yerinde bulunan kalabalık tarafından sapık kişi yumruk ve tekmelere maruz kaldı.

Kalabalığın artması üzerine polis ekipleri tacizci şahsı gözaltına alıp olay yerinden uzaklaştırdılar. Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğüne götürülen şahsın ifadesi alınacağı öğrenildi.

Etiketler:,