SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Ercan Saatçi’den gazeteciye küfür ve tehdit

Ercan Saatçi’den gazeteciye küfür ve tehdit

Alkolün dozunu fazla kaçıran ünlü sanatçı Ercan Saatçi küfür etti. Nişantaşı'nda bir mekandan dışarı çıkarken görüntülenen Saatçi, bir gazeteciye küfür ederek onu işinden kovdurmakla tehdit etti.

Alkolün dozunu fazla kaçıran ünlü sanatçı Ercan Saatçi küfür etti. Nişantaşı’nda bir mekandan dışarı çıkarken görüntülenen Saatçi, bir gazeteciye küfür ederek onu işinden kovdurmakla tehdit etti.

Şarkıcı Ercan Saatçi, Nişantaşı’nda katıldığı bir davet çıkışı gazetecilerle karşılaşınca sinirlerine hakim olamadı. Kendisini görüntülemek isteyen gazeteciye saldıran Saatçi, basın mensubunu işinden kovdurmakla tehdit edince kısa bir tatsızlık yaşandı.

Geceden iki kadınla ayrılan 50 yaşındaki şarkıcı Ercan Saatçi, alkolün dozunu kaçırınca kendisine yakışmayan ifadeleri kullanmaktan geri kalmadı. Saatçi, ilk olarak karşı kaldırımda bulunan ve kendisini görüntüleyen kameraya “Yaşa Fenerbahçe sen çok yaşa” diye bağırdı. Kendisini görüntüleyen kameraya aynı şekilde birkaç defa daha tezahürat yapan Saatçi, daha sonra ise muhabir ve kameramanı yanına çağırdı. Saatçi, yanına çağırdığı muhabir ve kameramana ilk önce “S..tir git” dedi. Saatçi, söylediği bu çirkin sözlerle yetinmeyip, cebindeki telefonu çıkardı.Telefon ile muhabire küfür ederek kayda alan Ercan Saatçi, yanında bulunan insanlara “Bu çocuk nerede çalışıyor. Hemen işine son verdirelim” ifadelerini kullanarak büyük bir skandala imza attı.

Etiketler: