SON DAKİKA
Tümü

Spor

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Spor
  4. /
  5. Emmanuel Eboue Galatasaray’a dönüyor

Emmanuel Eboue Galatasaray’a dönüyor

Süper Lig takımlarından Galatasaray'ın eski oyuncularından Emmanuel Eboue'nin Cuma gününde sarı kırmızılı ekiple görüşme yapacağı belirtildi. Emmanuel Eboue'nin Galatasaray'a geri dönmesi bekleniyor.

Süper Lig takımlarından Galatasaray‘ın eski oyuncularından Emmanuel Eboue’nin Cuma gününde sarı kırmızılı ekiple görüşme yapacağı belirtildi. Emmanuel Eboue’nin Galatasaray‘a geri dönmesi bekleniyor.

Galatasaray Kulübü, maddi olarak zor günler geçiren eski oyuncusu Eboue’ye sahip çıkma kararı alarak Cuma gününde kendisine randevu vererek görüşme kararı aldı. Galatasaray teknik ekibi, bir süredir Eboue ile ilgili yaptığı araştırmalarını tamamladı. Bir dönem Galatasaray’da forma giyen Eboue, maddi olarak çok zor bir dönem geçirdiğini ve yardıma ihtiyacı olduğunu daha önceden sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Eboue Geri Dönecek

Sarı-kırmızılı kulüp, Eboue ile iletişime geçerek durumu hakkında son bilgileri aldı. NTV Spor muhabiri Evren Göz’ün verdiği bilgiye göre Hasan Şaş, “Eboue ile ilgileniyoruz, merak etmeyin. Cuma günü İstanbul‘da olacak.” ifadelerini kullandı. Cuma günü İstanbul‘a gelecek Eboue, teknik direktör Fatih Terim ve Galatasaraylı yetkililer ile bir araya gelecek.