SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Emir Berke Zincidi Arka Sokaklar’da!

Emir Berke Zincidi Arka Sokaklar’da!

Tanıdık çocuk oyuncu simalarından biri olan Emir Berke Zincidi sonunda Arka Sokaklar dizisine transfer oldu. Ekran macerasına 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisiyle başlayan ve duygusal sahnelerle izleyenleri gözyaşlarına boğan çocuk oyuncu Emir Berke Zincidi yeniden ekranlara dönmenin heyecanını yaşıyor.

Tanıdık çocuk oyuncu simalarından biri olan Emir Berke Zincidi sonunda Arka Sokaklar dizisine transfer oldu. Ekran macerasına ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisiyle başlayan ve duygusal sahnelerle izleyenleri gözyaşlarına boğan çocuk oyuncu Emir Berke Zincidi yeniden ekranlara dönmenin heyecanını yaşıyor.

Henüz 4 yaşındayken ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde Osman karakteriyle izleyenlere duygusal anlar yaşatan Emir Berke Zincidi, Arka Sokaklar dizisine transfer oldu. Ekran macerasına 2010 yılında ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisiyle başlayan ve duygusal sahnelerle izleyenleri gözyaşlarına boğan Emir Berke Zincidi, Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar yeniden aramıza dönüyor.

Şu sıralar 12. sezonu devam eden Arka Sokaklar’ın 13. sezonunda gelecek yıldan itibaren devam edeceği daha önceden belirtilmişti. Öyle Bir Geçer Zaman ki 2010 yılında yayına girmiş ve 3 sezon boyunca seyirciyle bir araya gelmişti. Dizinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Muhammet Uzuner, Wilma Elles, Mete Horozoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Gün Koper, Mine Tugay, Meral Çetinkaya, Farah Zeynep Abdullah ve Elçin Sangu gibi isimler yer almıştı.