SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Elçin Sangu yeni imajıyla olay yarattı

Elçin Sangu yeni imajıyla olay yarattı

Kiralık Aşk dizisi ile şöhrete kavuşan Elçin Sangu saçlarını kestirince sosyal medyada yeni imajı ile olay oldu.

Kiralık Aşk dizisi ile şöhrete kavuşan Elçin Sangu saçlarını kestirince sosyal medya birbirine girdi. Kimileri Elçin Sangu’nun eski halini beğenirken kimileri de bu halinden memnun kaldığını söyledi.

Barış Arduç ile Mutluluk Zamanı filminin başrolünde oynayan ve bir kez daha herkesin beğenisi kazanan güzel oyuncu Elçin Sangu uzun saçlarını kestirerek kısa yaptı. Sürekli olarak aşk haberleri ile gündem olan Elçin Sangu bu kez de saçları ile olay yarattı. Yeni imajını sosyal medya hesabından paylaşan güzel oyuncu hem iyi hem kötü eleştiriler aldı.

Elçin Sangu’dan Yeni İmaj

Elçin Sangu’nun yeni imajı konusunda kimi takipçileri Mahvetmişsiniz kızıl bombayı” derken kimi takipçileri de “Ona her şey yakışıyor” yorumlarında bulunarak güzel oyuncuya destek oldular. Sevgilisi ile son günlerde adı ayrılık dedikodularına karışan Elçin Sangu ise son olarak Mutluluk Zamanı filminin gala gecesinde düşman çatlatmışlardı. Barış Arduç ise gala gecesine sevgilisi ile birlikte gelmişti. Mutluluk Zamanı filmi de ayrıca gişe rekorlarını peş peşe kırarak kendine güvenenleri mutlu etmeye yetmişti.