Eylem.com

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Dursun Özbek’ten Galatasaray açıklaması

Dursun Özbek’ten Galatasaray açıklaması
64 kez
14 Şubat 2018 - 20:52

Süper Lig takımlarından Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bugüne kadar sarı kırmızılı camia adına çok şeyler yaptığını belirterek hiçbir zaman camiasını zor durumda bırakmak istemediğini söyledi.

Galatasaray eski Başkanı Dursun Özbek yeni Başkan Mustafa Cengiz’in açıklamalarından sonra son 2,5 yılda yapılan işlerden bahsetti. Galatasaray eski başkanı Dursun Özbek açıklamasında, “Kulübe sponsor olduğum için her zaman fatura kestim. Bunu da hiçbir zaman aksatmadım. Bugüne kadar 250 milyon liranın altına imza attım. Ben hiçbir zaman alacaklarım için sarı kırmızılı camiayı zora sokmadım.”

Dursun Özbek’ten Açıklama

“2,5 yıl boyunca başkanlık yaptım. İyi de ya da kötü günlerimiz oldu. Başkanlık sürem boyunca her zaman Galatasaray camiasının yanında oldum. Bütün projelere evet dedim ve hiçbir zaman görevimden kaçmadım. Hayatımın en güzel yıllarını burada geçirdim. Yeni yönetimde bizden sonra göreve başladı. lazım. 2,5 yıl boyunca Galatasaray’a başkanlık yaptım. Yönetim kurulu üyeleriyle en iyi şekilde hizmet vermek için çalıştık. Bu sene içinde yaptığımız en önemli hizmet, kurmuş olduğumuz futbol takımıdır. Geçtiğimiz 2 sezonda istediğimiz neticeleri alamadık.” ifadelerine yer verdi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P