SON DAKİKA
Tümü

Yaşam

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Yaşam
  4. /
  5. Düğününe Az Bir Zaman Kala Kazada Hayatını Kaybetti

Düğününe Az Bir Zaman Kala Kazada Hayatını Kaybetti

Düğünleri için hazırlık yapan bir ailenin bulunduğu aracın biçerdöver ile çarpışması sonucunda 3 kişi hayatını kaybetti.

Alınan bilgiler doğrultusunda, Nuh Yüksel’in kontrolünde bulunan 06 KMV 99 plakalı aracın, Ankara – Yozgat karayolu Sekilli köyü mevkiinde sürücüsünün kimliği ve plakası henüz belli olmayan bir biçerdöver ile çarpıştığı ifade edildi.

3 Kişi Hayatını Kaybetti

Meydana gelen kazada, otomobilde yer alan 36 yaşındaki Zafir Yüksel’in, 16 yaşındaki Melike Yüksel’in ve 22 yaşındaki Sema Koç’un hayatını kaybettiği ifade edilirken, aracın sürücüsü Nuh Yüksel ve Aleyna Yüksel ile Sema Koç’un kardeşi Ceyda Koç’un yaralandığı dile getirildi.

Acil sağlık ekiplerinin ilk müdahalelerinden sonra ambulanslar ile Yerköy Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralıların hati tehlikesinin olduğu belirtilirken, kazadan sonra olay yerinden biçerdöver ile kaçan sürücünün yakalanabilmesi adına çalışma başlatıldığı aktarıldı.

Evi Yerleştirip Döneceklerdi

Öte andan Yüksel ve Koç ailelerinin, kazada hayatını kaybeden Sema Koç ile nişanlısının bir hafta sonra gerçekleşmesi planlanan düğünü adına hazırlık yaptığı kaydedilirken, otomobildekilerin evlenmelerinin ardından Ankara‘da oturacağı eve çeyizlerini ve eşyalarını yerleştirmekten dönerken kaza yaptığı, Sema Koç’un nişanlısının ise Ankara‘da olduğu bildirildi.