SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Düğün gününde gelin ve damada hırsız şoku

Düğün gününde gelin ve damada hırsız şoku

Adana'da gerçekleşen bir düğünde gelin ve damat büyük bir şokla karşı karşıya kaldı.

Adana’da gerçekleşen bir düğünde gelin ve damat büyük bir şok yaşadı. Düğün günü soyuldukları belirlenen gelin ve damat şikayetçi olmayıp düğüne gitti. Camı kırılan gelin arabasında altınlar ve cep telefonlarının bulunduğu belirtildi.

Düğün günü soyulan gelin ve damat şikayetçi olmayarak düğünü yarıda bırakmak istemedi. Adana’da dış çekim fotoğrafı çektirirken gelin arabasındaki düğün hediyesi altın kolye ve cep telefonları çalınan gelin ve damat mutlu günlerinin zehir olmasına izin vermeyerek davetlileri üzmek istemedi. Gelin Büşra Aslan açıklamasında, “Bu en güzel günümde bunları yaşamak istemezdim. Gelin arabasının camını karıp çantayı almışlar, içinde altın kolye ve cep telefonu bulunuyordu. Zehir ettiler bize.” dedi.

Gelin ve Damada Şok

Seçkin Aslan ise “Fotoğraf çektirmek için geldik ama gelin arabamızın soyulmuş olduğunun farkına vardık. Ama düğünümüzü yapacağız.” yorumlarında bulundu. Gelin ve damat en mutlu günlerinde soyulmalarına rağmen polise ihbarda bulunmayarak düğün salonuna gidip kaldıkları yerden devam ettiler.

Etiketler:, ,