SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Dombranın bestecisinden AK Parti’ye yeni seçim şarkısı

Dombranın bestecisinden AK Parti’ye yeni seçim şarkısı

Dombra şarkısı ile listeleri alt üst eden besteci Arslanbek Sultanbekov'dan AK Parti'ye yeni bir seçim şarkısı daha geliyor. AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, partisinin daha önceki seçimlerde kullandığı Dombra şarkısının bestecisinin yakın gelecekte yeni bir parça daha yapacağının müjdesini verdi.

Dombra şarkısı ile listeleri alt üst eden besteci Arslanbek Sultanbekov’dan AK Parti‘ye yeni bir seçim şarkısı daha geliyor. AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, partisinin daha önceki seçimlerde kullandığı Dombra şarkısının bestecisinin yakın gelecekte yeni bir parça daha yapacağının müjdesini verdi.

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal. `Cumhur ittifakı ile bu yola birlikte çıkmış bulunmaktayız. Bazı kampanya faaliyetlerini de birlikte yürüteceğiz. Bunları yarından sonra milli mütabakat komisyonu üzerinden istişarelerle devam ettireceğiz. İstanbul ya da başka bir mitingimizi cumhur ittifakı mitingi olarak planlamayı biz de düşünmekteyiz.” dedi.

Yeni Parça Geliyor

AK Parti listelerinden seçime girecek olan BBP’li adayların yarınki toplantıya katılacağını söyleyen Ünal, “AK Parti listelerinden aday gösterilen BBP’liler de yarın burada bizimle birlikte yürüyecek.” ifadelerine yer verdi.

Ünal seçim şarkıları ile ilgili olarak ise “Aslanbek (Dobra’nın bestekarı Arslanbek Sultanbekov) çok güzel bir parça hazırladı, yarın onu dinleyeceğiz. Türkiye‘ye dönük, birlik beraberliğe dönük müzikler var, AK Parti‘ye dönük müzikler var” ifadelerini kullandı.

Etiketler: