SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Doğa Rutkay hamile iddiası

Doğa Rutkay hamile iddiası

Sevilen tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay'ın hamile olduğu iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Sevilen tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay’ın hamile olduğu iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Aldığı kilolarla dikkatleri üzerine çeken Doğa Rutkay, muhabirlerin sorduğu “Hamile misiniz?” sorusuna “Belki biraz ileride hayırlı haberler veririz” ifadelerini kullanması kafaları karıştırdı.

Tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay 2014 yılında bir süredir birlikte olduğu gazeteci Kerimcan Kamal’la dünya evine girerek hayatını birleştirmişti. Bu evliliğin ardından sosyal medya hesaplarında sürekli olarak mutluluklarını gösteren paylaşımlarda bulunan ikiliden Doğa Rutkay geride bıraktığımız gün hesabından paylaştığı görüntülerle takipçilerinin kafalarında soru işaretlerinin oluşmasına neden olmuştu.

Doğa Rutkay Hamile Mi?

Suratı her zamankinden çok daha kilolu görünen Doğa Rutkay’ın hamile olabileceği soruları paylaşımlara gelen yorumlarda dikkat çekerken beklenen soruyu muhabirlerin yöneltmesi ilginç anların yaşanmasına neden oldu. Kocası Kerimcan Kamal’la birlikte geride bıraktığımız akşam Deliha 2 filminin galasına katılan Doğa Rutkay burada kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Doğa Rutkay, “Fazla kilo diyelim arkadaşlar, belki biraz ileride hayırlı haberler veririz” dedi.

Etiketler:,