SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Diyarbakır’da kafeye el yapımı bomba

Diyarbakır’da kafeye el yapımı bomba

Diyarbakır'da kafelerin bulunduğu mekana atılan el yapımı bombanın patlaması sonrasında panik yaşandı.

Diyarbakır’da kafelerin bulunduğu mekana bombalı saldırı düzenlendi. Kafelerin yanında bulunan apartman dışına bardak içerisine yerleştirilmiş el yapımı patlayıcı atılması sonrasında ölen ve yaralının olmaması en güzel haber oldu.

Diyarbakır’da, kafelerin bulunduğu binaya EYP atılması sonucunda kısa süreli bir panik yaşandı. Son gelen bilgilere göre Yenişehir ilçesinde bulunan Sanat Sokağı içindeki Konak 1 apartmanında yaşanan olayda kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından içinde kafelerin bulunduğu binaya el yapımı bomba atıldı.

Diyarbakır’da Panik

Bombanın, büyük bir gürültü ile patlamasının ardından bölgeye çok sayıda polis ve güvenlik birimleri gönderilirken vatandaşlar büyük bir panikle etrafta kaçışmaya başladı. Ölen ya da yaralanın olmadığı patlamada, binanın etrafı güvenlik çemberine alınırken içeride bulunan müşterilerin üstleri arandıktan sonra çıkışlarına izin verildi. Olay yeri ekiplerinin ilk incelemesinde, EYP’nin bir bardak içerisine yerleştirilerek atıldığı belirlenirken olayla ilgili olarak geniş çaplı bir o

Etiketler:,