SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Diyarbakır kupa finaline hazır

Diyarbakır kupa finaline hazır

Türkiye Kupası finali öncesinde Diyarbakır gelin gibi süslendi. Diyarbakır'da tüm hazırlıklar tamamlanırken kentte otellerde ise boş yerlerin kalmadığı belirlendi.

Türkiye Kupası finali öncesinde Diyarbakır gelin gibi süslendi. Diyarbakır’da tüm hazırlıklar tamamlanırken kentte otellerde ise boş yerlerin kalmadığı belirlendi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 10 Mayıs’ta ilimizde oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası final müsabakası öncesinde stadyum üzerinde yer alan yollarda, orta refüj ve kaldırımlarda yaptığı çalışmalarla hazırlıklarını resmen tamamladı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yarın Teleset Mobilya Akhisarspor ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası final müsabakası öncesinde stadyum yolu üzerinde yer alan yollarda, orta refüj, kavşak ve kaldırımlarda yaptığı çalışmalarla hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, final karşılaşmasını takip etmek için kent dışından gelecek konuklar için şehrin 4 girişine stadyuma kolay ulaşımlarını sağlamak amacıyla yöne tabelaları yerleştirdi.

Etiketler: