SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Diriliş Ertuğrul yeni bölümü 13 Aralık yayınlanmayacak

Diriliş Ertuğrul yeni bölümü 13 Aralık yayınlanmayacak

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü olan 99. bölümünün bu akşam 13 Aralık çarşamba gününde yayınlanmayacağı belirtildi. Diriliş Ertuğrul neden yok bitti mi? Diriliş Ertuğrul ne zaman yayınlanacak?

TRT ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinden kötü bir haber geldi. Dizinin bu haftaki bölümünün yayınlanmayacağı ve bunun nedeni de belirtildi.

Diriliş Ertuğrul hayranları için bugün kötü bir haber geldi. 99. bölümü bu akşam 13 Aralık çarşamba gününde yayınlanmayacağı ve bu haftaki bölümün gelecek hafta ekranlara geleceği belirtildi. Sezon başlangıcından kısa bir süre öncesinde sette çıkan yangın sonrasında bazı aksaklıkların yaşandığı dizi ekibi tarafından belirtilmişti.

Bu yaşanan gecikmelerden dolayı Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı da yayınlanmamış ve izleyiciler Diirliş büyük bir merak içerisine girmişlerdi. Geçtiğimiz haftalar içerisinde dizinin plato çekimlerinde meydana gelen yangın sebebiyle bu hafta Diriliş Ertuğrul dizisine 99. bölümde ara verilmek zorunda kalındı.

Diriliş Ertuğrul Neden Yok 13 Aralık Çarşamba

Diriliş Ertuğrul dizi yapımcısı tarafından yapılan açıklamada bu hafta yeni bölüm yayınlanamayacağı için izleyicilerden özür dilendi. Dileyenler Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünü gelecek hafta 20 Aralık Çarşamba gününde izleyebilecekler. Yani dizinin son olan 99. bölümü haftaya yayınlanacak.