SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Diriliş Ertuğrul dizisi hakkında final yapacak iddiası

Diriliş Ertuğrul dizisi hakkında final yapacak iddiası

Geçtiğimiz Çarşamba gününde son bölümü yayınlanmayan Diriliş Ertuğrul dizisi hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Geçtiğimiz Çarşamba gününde son bölümü yayınlanmayan Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bir şok daha yaşattı. Yapımcısını oldukça zor durumda bırakan Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünün yayına girmesi şirkete 1 gün içerisinde 1 milyon liralık bir zarar verdi.

TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’da artık resmen sona gelindiğinin işaretleri yeniden gündeme gelmeye başladı. Geçtiğimiz Çarşamba gününde yeni bölümü yayınlanmayan Diriliş Ertuğrul dizisinin sezon sonunda ekranlara veda edebileceği bile iddia edildi. Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayına gireceği merakla beklenirken gelecek haftada TRT ekranlarında yayınlanmayacak olması final iddialarını yeniden gündeme taşıyacak.

Diriliş Ertuğrul Dizisinden Yeni Haber

Son yaşanan yangın hadisesi sonrasında çekimlerin zor şartlar altında gerçekleşmesi ile birlikte Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünün yayınlanmayacağı dizi ekibi tarafından ve TRT ile beraber sosyal medya hesapları üzerinden takipçileri ile beraber paylaşılmıştı. Dizinin ne kadar daha devam edeceği henüz net olarak belirlenmezken yaşanan yangın hadisesi dizi ekibinde yeni bir yara oluşturmuştu.