SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Diriliş Ertuğrul bugün var mı neden yok 101. yeni bölüm ne zaman

Diriliş Ertuğrul bugün var mı neden yok 101. yeni bölüm ne zaman

Diriliş Ertuğrul 101. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul dizisinden 101. bölümle ilgili son dakika haberi geldi. Diriliş Ertuğrul bugün 3 Ocak yayınlanacak mı? Diriliş Ertuğrul saat kaçta hangi kanalda?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden Diriliş Ertuğrul’dan izleyicilerine yeni bir haber geldi. Diriliş Ertuğrul dizisinin 101. bölümünün bu hafta yayınlanmayacağı TRT 1 tarafından açıklandı. Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak?

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Hülya Darcan ve Cengiz Coşkun’un oynadığı Çukur dizisinde heyecan 11. bölüm ile devam ediyor. Ancak Çukur dizisinin 11. bölümü yılbaşı tatili nedeni ile 1 Ocak 2018 Pazartesi gününde yayınlanmayacak.

Diriliş Ertuğrul 101. Bölüm Özeti

Karacahisar Kalesi baskınına hazırlanan Ertuğrul, Gündüz’ün kaçırıldığını öğrenince kale baskınını ertelemiş ve Gündüz’ü geri kurtarmak için harekete geçmişti. Atsız’ın içeriden verdiği istihbaratlar doğrultusunda alplarıyla beraber kaleye kılık değiştirerek sızan Ertuğrul, Gündüz’ü kurtarıp obaya getirmiş ve gazânın başladığını apaçık ilân etmişti. Ertuğrul’un Karacahisar Kalesi’ni fethetmek için kuracağı yeni plan ne olacak? Kaleye ne gibi hamleler yapacak? Karacahisar Kalesi’nin fethi gerçekleşebilecek mi?

Diriliş Ertuğrul Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’un bugün 3 Ocak 2018 Çarşamba gününde yeni bölümü yayınlanmayacak. Bunun nedeni ise yılbaşı tatili. Diriliş Ertuğrul dizisinin 101. yeni bölümü 10 Ocak Çarşamba gününde saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında olacak.