SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Deniz Seki ile Murat Karabova aşk mı yaşıyor

Deniz Seki ile Murat Karabova aşk mı yaşıyor

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Deniz Seki'nin Seda Sayan'ın eski sevgilisi olan Murat Karabova ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Deniz Seki’nin Seda Sayan’ın eski sevgilisi olan Murat Karabova ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Deniz Seki cezaevindeyken onu bekleyen Faruk Salman’dan ani bir karar aldıktan sonra uzunca bir süre ortalıklarda görünmüyordu. Herkesin gıpta ile baktığı aşkta sona gelinince Deniz Seki ve Faruk Salman kendilerine yeni sevgililer bulmaya başladı.

Aylar önce Faruk Saman bir alışveriş merkezinde yeni sevgilisiyle görüntülendikten sonra Deniz Seki ise ortada yalnız kalmıştı. Adı bir süre öncesinde Seda Sayan ile anılan Murat Karabova’ya aşk yaşadığı iddia edilen Deniz Seki böylece sessizliğini bozmuş oldu. Geçen haftalarda İstanbul‘da sahne alan Deniz Seki’yi dinlemeye gidenler arasında Murat Karabova olduğu ve şarkıcıya büyük jestler yaptığı iddia edilmişti.

Seda Sayan-Murat Karabova aşkı ise muallakta kalan bir aşk olarak tarihe geçmiş ancak bu sürpriz ilişkiden bir sonuç çıkmamıştı.