SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Demet Akalın O Ses Türkiye’ye geliyor

Demet Akalın O Ses Türkiye’ye geliyor

Televizyon eleştirmeni Mesut Yar, Demet Akalın'ın O Ses Türkiye yarışmasına olan ilgisini dikkate alarak Acun Ilıcalı'yı bu konuda uyardı.

O Ses Türkiye yarışması için Demet Akalın iddiaları geldi. Televizyon eleştirmeni Mesut Yar, Demet Akalın’ın O Ses Türkiye yarışmasına olan ilgisini dikkate alarak Acun Ilıcalı’yı bu konuda uyardı.

Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu ‘O Ses Türkiye‘ yarışmasının sadık izleyicilerinden Demet Akalın, sosyal medyadan yaptığı yorumlar ile programa bir kez daha göz kırptı. Konu hakkında bazı açıklamalarda bulunan Demet Akalın’ın yarışmaya olan ilgisine dikkat çekerek, “Bu heyecanını ve yorumlarını görünce içimden ‘gelecek yılın jüri koltuğunda böyle heyecanlı ve hırslı bir isim otursa fena mı olur?’ dedim. Acun Ilıcalı bu seçeneği düşünmeli” ifadelerini kullandı.

Demet Akalın’dan Göz Kırptı

“Sanırım ‘O Ses Türkiye’nin (TV8) en ateşli izleyicisi Demet Akalın. Sosyal medyasında yarışmayla eş zamanlı olarak yorumlarını izliyorum. Elemelerde jüri üyelerinin gönderdiği gençlere çok üzülüyor. Mesela Murat Boz’un elediği Güneş isimli yarışmacıya direkt talip oldu. Sadece o yarışmacıya da değil, birkaç tanesine daha hesaplarından ‘bana mutlaka ulaş’ mesajı gönderdi. Bu heyecanını ve yorumlarını görünce içimden ‘gelecek yılın jüri koltuğunda böyle heyecanlı ve hırslı bir isim otursa fena mı olur?’ dedim.