SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Defne Samyeli’den Kurtlar Vadisi mesajı

Defne Samyeli’den Kurtlar Vadisi mesajı

Kurtlar Vadisi ekibi yeniden ekranlara dönmeye hazırlanırken İstanbullu Gelin dizisinde konuk oyuncu olarak boy gösteren Defne Samyeli yeniden ekranlara dönmenin mutluluğunu yaşadı.

Kurtlar Vadisi ekibi yeniden ekranlara dönmeye hazırlanırken İstanbullu Gelin dizisinde konuk oyuncu olarak boy gösteren Defne Samyeli yeniden ekranlara dönmenin mutluluğunu yaşadı. Defne Samyeli, “İstanbullu Gelin dizisinde konuk oyuncu oldum. Ama Kurtlar Vadisi’nden gelecek olan teklifi geri çeviremem.” diyerek mesajını gönderdi.

Defne Samyeli GQ Dergisi’nin, Maslak’taki Volkswagen Arena’da düzenlenen ödül gecesinde yeniden boy gösterdi. Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde kadroya giren Defne Samyeli, “Bu dizide konuk oyuncu oldum. Ama Kurtlar Vadisi’ni de heyecanla bekliyorum. Müziği de tabi ki bırakmayacağım. Yakında albümüm müzik marketlerde olacak.” dedi.

Defne Samyeli’den Mesaj

Uzun süredir Ajda Pekkan’dan ders alan Defne Samyeli son olarak Tuba Büyüküstün’ün sevgilisi Umut Evirgen’in mekanında sahne alıyor. 1994 yılında ‘Tek Başına’ isimli bir albüm çıkaran Defne Samyeli, daha sonrasında kariyerine farklı alanlarda devam ederek haber sunuculuğu da yapmıştı.