SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Arda Turan’a iki bilezik

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Arda Turan’a iki bilezik

Aslıhan Doğan ile evlenen milli oyuncu Arda Turan'ın düğün detayları ortaya çıkmaya başladı. Sade bir törenle evlenen Aslıhan ve Arda Turan çiftinin nikah şahidi ise Cumhurbaşkanı Erdoğan oldu. Erdoğan çifte iki bilezik birden taktı.

Aslıhan Doğan ile evlenen milli oyuncu Arda Turan’ın düğün detayları ortaya çıkmaya başladı. Sade bir törenle evlenen Aslıhan ve Arda Turan çiftinin nikah şahidi ise Cumhurbaşkanı Erdoğan oldu. Erdoğan çifte iki bilezik birden taktı.

Nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapmış olduğu Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın nikahının detaylarından ilginç anlar belirmeye başladı. Erdoğan çifte iki bilezik birden taktığı gözlemlendi.

Düğün Gerçekleşti

Afrin’e yönelik Zeytin Dalı Harekatı dolayısıyla ‘sade’ gerçekleştirildiği ifade edilen düğün sonunda bitti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, sivil plakalı bir araçla düğüne gelirken İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın kıydığı nikahta Erdoğan, Arda Turan’ın nikah şahitliğini yaptı.

Nikah kıyıldıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, geline bilezik takarken Arda Turan’ın, dizi oyuncusu kardeşi Okan Turan, törene sevgilisi Katre Yırtıcı ile birlikte katılarak tüm dikkatleri üzerinde topladı. Nikah törenine başta Arda Turan’ın kardeşi Okan Turan ve çok yakın akrabaları olmak üzere; Başakşehir Kulüp Başkanı Göksel Gümüşdağ, Abdullah Avcı, Emre Belözoğlu, Sarıhan Gusto’nun sahibi Cemal Sarıhan da yer aldı.

Etiketler:,