SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul’dan umutlu

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul’dan umutlu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin İstanbul'da alacağı oy hedefini açıkladı. Erdoğan, "AK Parti'nin İstanbul'da çıtası oldukça yüksektir. İyi bir çalışma sonrasında oyumuzun 1,5 milyon daha artabileceğine inanıyoruz." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti‘nin İstanbul‘da alacağı oy hedefini açıkladı. Erdoğan, “AK Parti‘nin İstanbul‘da çıtası oldukça yüksektir. İyi bir çalışma sonrasında oyumuzun 1,5 milyon daha artabileceğine inanıyoruz.” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran erken seçimlerinde İstanbul‘da beklediği oy oranını açıkladı. Erdoğan, “İstanbul her zaman çok önemli bir yere sahiptir. Bunu zaten herkes biliyor. İstanbul’da her zaman güçlü olmak zorundasınız. 24 Haziran erken seçimlerinde İstanbul belirleyici olacaktır. İstanbul’un çıtası her zaman çok yüksek olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen İstanbul İl Kadın Kolları 5. Olağan İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada, kuruluşundan bugüne kadar AK Parti İstanbul Teşkilatları ve özellikle Kadın Kolları’nda görev yapan tüm kadınlara teşekkürlerini iletti. Kadın Kolları üyelerinden 24 Haziran’da İstanbul’da tarih yazmalarını isteyen Erdoğan, partili kadınlardan seçim tarihine kadar İstanbul’un tüm ilçelerini, mahallelerini, sokaklarını, binalarını kapı kapı dolaşmaya çağırdı.

Etiketler:,