SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Çukur 8. bölüm Sneak Peek son bölüm sansürsüz Puhu TV

Çukur 8. bölüm Sneak Peek son bölüm sansürsüz Puhu TV

Çukur 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 7. bölümünü sansürsüz olarak Puhu TV'den izleyebilirsiniz.

Çukur dizisi 7. yeni bölümü ile Show TV ekranlarında yayınlandı. Çukur dizisinin 8. bölümünde neler olacak? Çukur 8. bölüm fragmanı olarak Sneak Peek sahnesi yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Erkan Kolçak Köstendil’in oynadığı Çukur dizisinin son bölümünü sansürsüz olarak Puhu TV üzerinden izleyebilirsiniz.

Çukur 7. Bölüm Özeti

Ve sonunda mahalleli yeniden İdris’e kavuşuyor. İdris Koçovalı’nın uzun zaman sonra Çukur’a inmesi olayların yeniden eski boyutuna kavuşmasını sağlıyor. Pazara geri gelen İdris’in Sena ile diyaloğu ise dikkatlerden kaçmıyor. Bu esnada Vartolu’nun görünmesi ise gerilimin tırmanmasına neden oluyor. İdris Koçovalı’ya ulaşmak isterken Yamaç’ın tepkisiyle karşılaşan Vartolu ise ne yapacağını şaşırıyor.

Vartolu’nun artık geri adım atmaya niyeti yoktur. Asıl mücadele artık şimdi başlayacaktır. Yamaç ise Berber Muhittin sayesinde sürpriz bir şekilde VArtolu’nun zayıf noktasını keşfeder. Koçovalılardaki ve mahallede kopan fırtınanın tam ortasında Selim yeni hamlesini yapmaya hazırlanırken Vartolu’da en büyük kozunu oynama hazırlanmaktadır.

Çukur Son Bölüm İzle