SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Çocuklar Duymasın’da Haluk ve Meltem dudak dudağa

Çocuklar Duymasın’da Haluk ve Meltem dudak dudağa

Çocuklar Duymasın dizisinde yayınlanan ilk günden bu yana ilk kez bir kural yıkıldı. Aile dizisi olarak bilinen Çocuklar Duymasın dizisinde Haluk ve Meltem'in öpüşme sahnesi damga vurdu.

Çocuklar Duymasın dizisinde yayınlanan ilk günden bu yana ilk kez bir kural yıkıldı. Aile dizisi olarak bilinen Çocuklar Duymasın dizisinde Haluk ve Meltem’in öpüşme sahnesi damga vurdu.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın’da Haluk ve Meltem ilk kez dudak dudağa öpüşürken bu anların görüntüleri sosyal medyada büyük ses getirdi. Aile dizisi olarak bilinen Çocuklar Duymasın dizisinde yıllar sonra bir kural da çiğnenmiş oldu. Son bölümlerde Tutku karakterinin diziye dahil olmasıyla entrikaların eksik olmadığı Brezilya dizilerini andıran Çocuklar Duyması’nda öpüşmeme kuralı da ortadan kaldırılmış oldu.

Çocuklar Duymasın Dizisinde Bir İlk

Daha önce izleyici önünde hiç öpüşmeyen Meltem ve Haluk, dizinin son bölümünde yıllardan beridir süregelen kuralı yıkarak dudak dudağa öpüştü ve bu anlar sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.